Spinal Kord Cemiyeti Yıllık Bilimsel Toplantısı

spinal_cord

Spinal Kord Cemiyeti’nin (International Spinal Cord Society-ISCoS) 52’inci Yıllık Bilimsel Toplantısı 28-30 Ekim tarihlerinde, Omurilik Hastalıkları Derneği ev sahipliğinde Haliç Kongre Merkezi’nde yapılacak.

ISCoS Bilimsel Komitesi tarafından belirlenmiş olan ISCoS 2013 İstanbul toplantısının ana temalarını Nörofizyopatoloji ve Doğal Afetler oluşturacak. Yoğun bilimsel programının dünyanın dört tarafından ilgi gördüğü kongreye yaklaşık bine yakın davetlinin katılması bekleniyor. Yalnızca hekimlerin deneyim ve bilgilerini paylaşması ile kalmayıp, hekimlerle hastaları da buluşturan ISCoS 2013 programı kapsamında, engelli yaşam ile ilgili bir çok workshop düzenlenecek. Ayrıca Dünya Sağlık Örgütü (WHO) de Omurilik Hastalıkları buluşmalarını gerçekleştirecek.

Bilimsel programın renkli bir sosyal programla dengelendiği ISCoS 2013’te katılımcılar, 26 Ekim Cumartesi gününden başlamak üzere, programın her akşamında İstanbul’un farklı mekanlarında yemeklere katılacaklar ve sosyal ortamlarda bilimsel tartışmalarını sürdürebilecekler. Katılımcılar, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nda ise Adile Sultan Yalısı’nda düzenlenecek olan gala yemeğinde bir araya gelecekler.

https://norobilim.com/wp-content/plugins/sociofluid/images/google_48.png https://norobilim.com/wp-content/plugins/sociofluid/images/facebook_48.png https://norobilim.com/wp-content/plugins/sociofluid/images/twitter_48.png

Comments are closed.

 

Please log in to vote

You need to log in to vote. If you already had an account, you may log in here

Alternatively, if you do not have an account yet you can create one here.