Nöroanatomi Kursu

[issuu layout=http%3A%2F%2Fskin.issuu.com%2Fv%2Flight%2Flayout.xml showflipbtn=true documentid=130328211137-b4f3985145ff49be90e8614d03b14ae3 docname=ilan_v3 username=ozanezgiberberoglu loadinginfotext=Advanced%20Neuroanatomy%20Course showhtmllink=true width=420 height=297 unit=px]

Prof. Dr. Tamer Demiralp’in nörobilimcilere davet mektubudur:

“Sevgili öğrenciler, Ekte Ludwig-Maximillians-Universitaet München, Nöroloji bölümünden Prof. Dr. Adrian Danek ve ekibinin 22 Nisan-3 Mayıs arasında üniversitemizde (DETAE) gerçekleştirecekleri Nöroanatomi kursunun duyurusu yer alıyor.

2004’ten bu yana Münih’te yıllık olarak sürdürülen ve fakültemizden de uzmanlık öğrencilerinin katıldığı ve çok faydalandıklarını belirttikleri bu kurs, Beyin Araştırmaları Derneği’nin de katkısıyla bu sene üniversitemizde gerçekleşecek. İki üniversite arasında yapılan bir etkinlik olması nedeniyle, kursa katılım İstanbul Üniversitesi öğrencileri ve öğretim üyeleriyle sınırlıdır.

İçerik olarak lisansüstü ve uzmanlık öğrencilerini hedef alan kursa katılım 40 kişi ile sınırlı olacağı için, kayıtlar başvuru sırasına uygun olarak gerçekleştirilecektir. Kurs saatlerini, uzmanlık ve lisansüstü öğrencilerinin katılımını kolaylaştırmak için 16:00-19:00 arasında belirledik.

Ön-kayıtlar için duyuruda da belirtildiği gibi Anatomi Anabilim Dalı’ndan Dr. İlke Ali Gürses (iagurses@gmail.com) veya Fizyoloji Anabilim Dalı’ndan Dr. Zübeyir Bayraktaroğlu (zbay@istanbul.edu.tr) ile iletişime geçilmesi gerekiyor.

Bu fırsatı iyi değerlendirmenizi dilerim!”

 

https://norobilim.com/wp-content/plugins/sociofluid/images/google_48.png https://norobilim.com/wp-content/plugins/sociofluid/images/facebook_48.png https://norobilim.com/wp-content/plugins/sociofluid/images/twitter_48.png

Comments are closed.

 

Please log in to vote

You need to log in to vote. If you already had an account, you may log in here

Alternatively, if you do not have an account yet you can create one here.