Dermatoloji ve Veneroloji Kongresi İstanbul’da Gerçekleşti

Avrupa’nın dermatoloji ve veneroloji alanındaki en önemli kongresi bu yıl ilk kez İstanbul’da düzenlendi. Türkiye ve dünyadan uzmanların ve sağlık sektöründen ulusal ve uluslararası firmaların katılımıyla gerçekleşen kongrede Novartis, dermatoloji alanındaki güncel çalışmalarını aktardı.

Avrupa Dermatoloji ve Veneroloji Akademisi (EADV) tarafından düzenlenen 22. Avrupa Dermatoloji ve Veneroloji Kongresi bu yıl ilk kez İstanbul’da düzenlendi. 2-6 Ekim tarihleri arasında yapılan kongre, Türkiye’den ve dünyadan bilim insanlarının katılımıyla ICC İstanbul Kongre Merkezi’nde gerçekleşti.

4 gün boyunca yaklaşık 15 bin kişinin takip ettiği kongrede temel ve klinik dermatoloji, cilt ve cilt kanseri cerrahisi, kozmetik dermatoloji, cilt enfeksiyonları, veneroloji ve dermatolojinin diğer pek çok alanı ile ilgili üst düzeyde bilgi paylaşımında bulunuldu. Uluslararası konuşmacılar dermatoloji alanındaki güncel gelişmeleri aktardı.

 

https://norobilim.com/wp-content/plugins/sociofluid/images/google_48.png https://norobilim.com/wp-content/plugins/sociofluid/images/facebook_48.png https://norobilim.com/wp-content/plugins/sociofluid/images/twitter_48.png

Comments are closed.

 

Please log in to vote

You need to log in to vote. If you already had an account, you may log in here

Alternatively, if you do not have an account yet you can create one here.