9. Uludağ Nöroloji Günleri

uludag_noroloji

9. Uludağ Nöroloji Günleri, uzmanları fikir paylaşımına davet ediyor. Prof. Dr. Mehmet Zarifoğlu’nun düzenleme kurulu adına kaleme aldığı davet mektubunu aşağıda bulabilirsiniz.

Değerli Meslektaşlarım,

Uludağ Üniversitesi, Tıp Fakültesi Nöroloji Anabilim Dalı tarafından düzenlenen 9. Uludağ Nöroloji Günleri toplantılarının Uludağ Karinna Otel’ de 13-16 Mart 2014 tarihinde yapılacağını bildirmekten onur ve mutluluk duyuyorum.

9. Uludağ Nöroloji Günleri toplantılarının 1. gününde Elektroensefalografi (EEG) kursu yapılacak, oturumlara katılım 50 şer kişi ile sınırlı olacak ve katılımcılara kurs sonunda sertifika verilecektir.

Toplantıların 2. ve 3. günlerinde Nörolojik Hastalıklarda Tedavi Algoritmaları (Demans, Parkinson-Hareket Bozuklukları, Epilepsi, Multipl Skleroz, Beyin Damar Hastalıkları, Başağrısı) başlıklı konular detaylı olarak işlenecektir.

Bilimsel açıdan yoğun ve düzeyli bir toplantı olması dilekleri ile bizlere bilimsel yönden destek veren oturum başkanları ve konuşmacılarımıza ve siz değerli katılımcı meslektaşlarımıza teşekkürlerimizi sunuyorum.

Etkinlik detayları ve önemli tarih bilgilerine buradan ulaşabilirsiniz.

https://norobilim.com/wp-content/plugins/sociofluid/images/google_48.png https://norobilim.com/wp-content/plugins/sociofluid/images/facebook_48.png https://norobilim.com/wp-content/plugins/sociofluid/images/twitter_48.png

Comments are closed.

 

Please log in to vote

You need to log in to vote. If you already had an account, you may log in here

Alternatively, if you do not have an account yet you can create one here.