4. DETAE Günleri

14-15 Kasım 2012’de gerçekleştirilecek olan 4. DETAE Günleri’ne davet mektubu:

Değerli Meslektaşlarım,

Enstitümüzün 14 – 15 Kasım 2012 tarihlerinde düzenleyeceğimiz 4. DETAE Günleri‘ne sizleri davet etmekten sevinç duyuyorum.

1945 yılında İstanbul Üniversitesi, Tecrübî Araştırma Merkezi adı ile kurulan, 1992 yılında ise Deneysel Tıp Araştırma Enstitüsü (DETAE) olarak gelişmesini sürdüren kurumumuz bu yıl 67. kuruluş yılını dolduracaktır.

Enstitümüz, halen çağdaş anlamda beş Anabilim Dalı’nda farklı disiplinlerden pek çok öğrencinin yüksek lisans ve doktora eğitimlerinin sürdürüldüğü; Ulusal ve Uluslararası platformlarda araştırma projesi ve eğitim organizasyonlarının yapıldığı; referans merkezi olarak özelleşmiş, tanı ve araştırma hizmetinin geliştirilip, sürdürüldüğü bir kurum olarak ülkemizdeki bilimsel ve yenilikçi çalışmalara öncelik etmekte ve ivme kazandırmaktadır.

Toplantı programımız, Enstitümüzün deneysel tıp alanında eğitim, araştırma ve geliştirmeye yönelik vizyonu ve birikimlerini sizlerle paylaşmaya yönelik olarak öngörülmüştür. Programda ayrıca araştırmacı ve öğrencilere yönelik poster sunumların da yer alması planlanmıştır. Siz değerli meslektaşlarımızın bildirilerini etkinliğimiz çerçevesinde görmekten mutluluk duymaktayız. Ayrıca etkinliğimize katılan genç araştırıcılardan bir kişiye Prof.Dr. A. Sevim Büyükdevrim Anısına En İyi Bildiri ödülü verilecektir.

Toplantımızda bu yıl bizlerle birlikte olarak ortak heyecanımızı ve araştırmalarımızı birlikte paylaşmak ve 14 – 15 Kasım 2012 tarihlerinde 4. DETAE Günleri‘nde görüşmek dileğiyle.

Prof. Dr. Uğur Özbek

DETAE Müdürü, Düzenleme Komitesi Adına

Etkinlik detaylarına detaegunleri.org adresinden ulaşabilirsiniz.

https://norobilim.com/wp-content/plugins/sociofluid/images/google_48.png https://norobilim.com/wp-content/plugins/sociofluid/images/facebook_48.png https://norobilim.com/wp-content/plugins/sociofluid/images/twitter_48.png

Comments are closed.

 

Please log in to vote

You need to log in to vote. If you already had an account, you may log in here

Alternatively, if you do not have an account yet you can create one here.