Medipol’de Hücresel Sinirbilim Günleri

Medipol Üniversitesi, Haber & Etkinlik duyuru sayfasından alıntıdır.

Hücresel Sinirbilim Günleri adı altında başlatılan periyodik toplantıların ilki 8 Nisan 2011 tarihinde üniversitemiz Unkapanı yerleşkesinde gerçekleştirilecektir.

Bu organizasyonunun amacı ülkemizde hücresel sinirbilim alanında çalışan araştırmacıların bilgi, deneyim ve çalışma sonuçlarını birbirleriyle paylaşabileceği ve somut işbirlikleri kurabilecekleri bir platform oluşturmaktır.

Toplantıya hücresel sinirbilim alanında çalışma yapan tüm bilim insanları davetlidir.  Toplantıya katılım ücreti alınmayacak, ancak öncesinde kayıt yaptırma şartı aranacaktır. Kayıt için 6 Nisan 2011 tarihine kadar isim, kurum ve araştırma alanıyla ilgili kısa bir tanımı içeren bir mesajı hsgunleri@medipol.edu.tr adresine göndermeniz yeterlidir.

Toplantıya poster ve sınırlı sayıda sözlü bildiri kabul edilecektir. Bunun için katılımcıların bildiri özetlerini kayıt başvurusu ile birlikte göndermeleri gerekmektedir. Araştırmacıların laboratuvarlarını tanıtmak ve araştırma konularını özetlemek amacıyla hazırlayacakları bildirilere öncelik verilecektir.

Davet mektubu için lütfen mesajınızda not düşünüz; toplantı sonunda katılım belgesi verilecektir.

Organizasyon komitesi adına

Prof. Dr. Gürkan Öztürk

Bilimsel programa ulaşmak için tıklayınız.

http://norobilim.com/wp-content/plugins/sociofluid/images/google_48.png http://norobilim.com/wp-content/plugins/sociofluid/images/facebook_48.png http://norobilim.com/wp-content/plugins/sociofluid/images/twitter_48.png

Comments are closed.

 

Please log in to vote

You need to log in to vote. If you already had an account, you may log in here

Alternatively, if you do not have an account yet you can create one here.